JoomlaLock.com All4Share.net
Wyjazd do miasta TRUSKAWIEC 19-22 września 2019r. - Cena ...
W poniedziałek, 6 kwietnia 2019 r.w siedzibie przy ul. ...
Harmonogram Wydarzeń Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej na rok
Święto Kupca w KRAKOWIE organizowane jest w niedzielę  09 ...
Memoriał imieniem Grzegorza Michury – o Puchar Prezesa ...
1/ 01 czerwca br. – DZIEŃ DZIECKA dla dzieci przebywających w ...
Kongregacja Limanowa

Kongregacja Limanowa

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyjazd do miasta TRUSKAWIEC 19-22 września 2019r. - Cena uzależniona od liczebności grupy

19.09-czwartek/g.6.00 wyjazd parking LDK
19.09-g.9,30-przejście graniczne w Krościenku
19.09-g.14.00-obiad w Truskawcu
19.09-g.15.00-zakwaterowanie –czas wolny – kolacja- nocleg
20.09-/piątek/g.8.00-śniadanie – dla chętnych minimum 15os wyjazd do Lwowa- zwiedzanie Lwowa – cmentarz Orląt i Łyczakowski – obiad- OPERA LWOWSKA/bilet wstępu za dodatkową odpłatnością/- kolacja w Truskawcu– nocleg . Dla pozostających w Truskawcu – czas wolny- zabiegi lecznicze/opłata i zakres we własnym zakresie/ –obiad – zabiegi lecznicze – kolacja- nocleg
21.09-sobota g.8,30-śniadanie –– zwiedzanie DELFINARIUM /wstęp za dodatkową odpłatnością/– czas wolny – obiad- zabiegi lecznicze – kolacja z muzyką – nocleg 22.09/niedziela/g.9.00- śniadanie – czas wolny –zwiedzanie – zakupy – obiad – po obiedzie wyjazd do Limanowej
W cenę wkalkulowano – Przejazd Limanowa –Truskawiec- Lwów- Truskawiec – Limanowa
1/zakwaterowanie 3 noclegi 2/śniadanie 20-21-22.09 -3 x 3/obiad 19-20-21-22.09 – 4x 4/kolacja 19-20-.09 – 2x 5/kolacja z muzyką i alkoholem 21.09– 1x

W poniedziałek, 6 kwietnia 2019 r.w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14 odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Wybrano nowe władze. Prezesem został Wiesław Jopek. Wybrano także członków Rady KKK, Komisji Rewizyjnej KKK oraz Koleżeńskiego Sądu Kupieckiego KKK.

W obradach uczestniczyły 123 osoby. Po sprawach proceduralnych i sprawozdaniach zebranie udzieliło absolutorium ustępującym władzom. Następnie przystąpiono do wyboru władz na kolejną kadencję. Prezesem został Wiesław Jopek.

W skład Rady KKK weszli:
Baranek Bogdan Brzesko
Bieda Krzysztof Limanowa
Bujakowski Jerzy Proszowice
Englert Artur Kraków
Gawrysiak Zygfryd Roman  Kraków
Goraj Piotr Kraków
Gowin Lucyna Myślenice
Henzel Michał Kraków
Janda Jerzy Kraków
Kosowski Grzegorz Kraków
Michalak Dariusz Kraków
Michura Grażyna Limanowa
Mielnicki Grzegorz Limanowa
Pieróg Bernard  Kraków
Witecki Tadeusz Limanowa

 

Do Komisji Rewizyjnej KKK wybrano:
Adamek Baran Annę
Krawczyka Marka
Nizińską Danutę
Postawę Zofię
Trzycińskiego Ryszarda
Udzielę Adama
Wilka Marka

 

W Koleżeńskim Sądzie Kupieckim KKK będą pracować:
Dzięgiel Izabella
Łuszczek Anna
Mikus Jerzy
Pacewicz Pyrek Katarzyna
Sobczak Czesław
Tąta Wiesława
Truty Józefa
Władze Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej ukonstytuują się 16 maja.

 

piątek, 15 luty 2019 00:00

Program imprez na 2019 r.

Harmonogram Wydarzeń Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej na rok 2019

  1. 23.02.2019r. Pożegnanie Karnawału Proszowice
  2. 11 – 22.04.2019r, Targi Wielkanocne Kraków
  3. 14.04.2019r. Konkurs Palm Wielkanocnych Myślenice
  4. 13.04. 2019r, Znicz Pamięci dla zmarłych Kupców Proszowice
  5. 03.05.2019r, Święto Konstytucji 3- Maja Proszowice
  6. 01.06.2019r, Dzień Dziecka Limanowa
  7. 01.06.2019r, Dzień Dziecka Proszowice
  8. 01.06.2019, Piknik Rzemieślnika, Kupca i Przedsiębiorcy Kraków
  9. 28 – 30.06.2019, Wycieczka do Hajduszloboszlo / Węgry / Limanowa
  10. 20-25.08.2019, Wyjazd na Mazury Limanowa
  11. 14 -18.08.2019 Festiwal Pierogów Kraków
  12. 31.08.2019r, Piknik Kupiecki, połączony z zawodami Turbokozak Myślenice
  13. 08.09.2019r, Rocznica Bitwy pod Proszowicami Proszowice
  14. 06.10.2019r, Zawody Strzeleckie + grill Limanowa
  15. 12 – 13.10.2019r, IX Otwarty Rajd Samochodowy Kraków
  16. 01.11.2019r, Znicz Pamięci dla zmarłych Kupców Proszowice
  17. 11.11.2019r, Święto Niepodległości Proszowice
  18. 16.11.2019r, Święto Kupca Limanowa
  19. 24.11.2019r, Turniej w Kręgle Brzesko
  20. 29.11 – 06.01.2020r, Targi Bożonarodzeniowe Kraków
  21. 30.11.2019r, Święto Kupca wraz z zabawą Proszowice
  22. 06.12.2019r, Mikołaj Limanowa
  23. 06.12.2019r, Mikołaj Proszowice
  24. 07.12.2019r, Święto Kupca Myślenice
  25. 08.12.2019r, Święto Kupca w Krakowie Kraków
  26. 15.12.2019r, VIII Wigilia pod Gwiazdami - kolędy, degustacja potraw  Proszowice
  27. 15.12.2019r. Wigilia dla Samotnych Myślenice
czwartek, 22 listopad 2018 00:00

Święto Kupca w Krakowie

Święto Kupca w KRAKOWIE organizowane jest w niedzielę  09 GRUDNIA 2018 r.

Zgłoszenia chętnych do udziału w nim do dnia 05 grudnia br telefoniczne 601 506 308.

W przypadku zgłoszenia w terminie udział w Święcie dla członków Kongregacji jest bezpłatny.

Memoriał imieniem Grzegorza Michury – o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckie w Krakowie WIESŁAWA JOPKA
Wyniki zawodów w strzelectwie sportowym  pneumatycznym zorganizowanych w dniu 07 październik 2018 r./niedziela


Kategoria DZIEWCZYNKI:
1/Tokarczyk Alicja Limanowa – 48 pkt.
2/Śmierciak Natalia Limanowa - 46pkt
3/Gomuła Julia-Kraków - 44pkt./najmłodszy uczestnik zawodów-5lat/
4/Wardęga Lena  -L-WA - 38 pkt.
5/Wardęga Anna   L-WA -13 pkt.
6/Chełmecka Julia L-WA


Kategoria CHŁOPCY:
1/Chełmecki Szymon L-wa - 63 pkt. /2x10/
2/Szkarłat Hubert L-WA - 63 pkt. /1x10/
3/Bednarczyk Piotr L-wa - 55 pkt.
4/Kulma Leon L-wa - 45 pkt.
5/Wójcik Jakub  Kraków - 44 pkt./najmłodszy zawodnik/
6/Gawron Kamil L-wa - 41 pkt.
7/Bieda Franciszek L-wa - 40 pkt.
8/Nowak Jakub L-wa - 34 pkt.
9/Wróbel Dawid L-wa - 21 pkt.
10/Gawron Kamil L-wa - 3 pkt.


Kategoria PANIE :   
1/ Śmierciak Krystyna L-wa - 67 pkt.
2/ Bieda Martyna L-wa - 64 pkt./ 4x10/
3/ Bieda Kinga  L-wa - 64 pkt. /3 x 10/ 4/Kulma Wioleta L-wa - 60 pkt. / 1x10/
5-6/ Gowin Lucyna Myślenice + Rogozik Joanna Proszowice - 60 pkt./0x10/
7-8/ Witecka EŁŁa L-wa - 59 pkt.
7-8/ Ciszak Jolanta Kraków - 59 pkt.
9/ Rączkowska Dorota L-wa - 58 pkt.
10/ Oleksy Paulina L-wa - 56 pkt.
11/ Snopek Beata  Kraków - 54 pkt.
12/ Stanisz Bieda Mariola L-wa - 53 pkt.
13/ Korzeniak Małgorzata Kraków - 52 pkt.
14/ Chełmecka Anita L-wa - 47 pkt. /1x10/
15/ Tąta Wiesława   L-wa - 47 pkt.
16/ Tokarczyk  Patrycja L-wa - 47 pkt.
17/ Moszyńska Beata Kraków - 40 pkt.
18/ Bednarz Marcelina L-wa - 27 pkt.
19/ Drabik Krystyna Myślenice - 25 pkt.
20/ Panek Maria Myślenice - 24 pkt.
21/ Kania Beata Brzesko - 23 pkt.
22/ Klakla Marta Myślenice - 22 pkt.
23/ Bąk Halina Kraków - 19 pkt.
24/ Orzechowska Danuta L-wa - 7 pkt.
25/ Łachut Dorota L-wa - 6 pkt.
26-32/ zawodniczki niesklasyfikowane



Kategoria PANOWIE:
1/Stanisz Stanisław L-wa - 65 pkt.
2/Kowalczyk Władysław L-wa - 64 pkt.
3/Trzciński Eugeniusz Myślenice - 63 pkt. / 2 x 10/
4/Sporek Jarosław Kraków - 63 pkt. /1x10/
5-6-7/Michalak Dariusz –Kraków+ Rączkowska Kazimierz L-wa + Ledkiewicz Andrzej K-ów - 62 pkt./ 2x10/
8/Bieda Krzysztof L-wa - 62 pkt. /1x10/
9/Satała Marian Kraków - 61 pkt./2x10+3x9/
10/Bujakowski Jan Proszowice - 61 pkt./2x10+2x9/
11/Wardęga Przemysław L-wa - 61 pkt./1 x 10/
12/Śmierciak Stefan L-wa - 61 pkt.
13/Bujakowski Jerzy Proszowice - 60 pkt./2x10/
14-15-16/Tokarczyk Zbigniew L-wa+ Król Marian L-wa - 60 pkt./1x10+3x9/
6-17/Wilk Marek Proszowice+ Burkat Jan Myślenice - 60 pkt./1x10+2x9/
18/Gomuła Arkadiusz Kraków - 59 pkt./1x10/
19/Jopek Wiesław Kraków - 59 pkt.
20/Baranek Bogdan Brzesko - 57 pkt. /2x10/
21-22/Bednarz Sylwester L-wa  + Tąta Konrad L-wa - 57 pkt. /1x10/
23/Krawczyk Marek Kraków - 57 pkt.
24/Szkarłat Andrzej L-wa - 56 pkt/1x10+3x9/
25-26/Wójcik Bogusław Kraków + Pitala Stanisław L-wa -56 pkt./1x10+2x9/
27-28/Stach Józef L-wa + Moszyński Kazimierz Kraków - 56 pkt./2x9/
29/Wigura Mirosław L-wa - 56 pkt.
30/Oleksy Piotr L-wa - 55 pkt./3x9/
31/Gołąb Andrzej Proszowice - 55 pkt. /2x9/
32/Wardęga Tadeusz L-wa  - 54 pkt.
33/Trzciński Wojciech Kraków - 53 pkt.
34-35/Kotala Jerzy Kraków + Chełmecki Piotr L-wa - 50 pkt.
36/Wróbel Dariusz L-wa - 49 pkt.   /2 x 10/
37/Starowicz Krzysztof L-wa - 49 pkt./ 2 x9/
38/Kruczek Kamil L-wa - 48 pkt.
39/Śmierciak Tomasz L-wa - 47 pkt.
40/Drabik Piotr Myślenice - 46 pkt.
41/Sobczak Lucjan L-wa - 43 pkt.
42/Witecki Tadeusz L-wa - 42 pkt.
43/Tokarczyk Dominik L-wa - 35 pkt.
44/Pilch Eugeniusz Kraków - 25 pkt.
45/Szewczyk Wiesław L-wa
46-52/osoby niesklasyfikowane

Klasyfikacja Drużynowa:
1/Limanowa 196 pkt.
2/Kraków 187 pkt.
3/Myślenice 183 pkt.
4/Proszowice 181 pkt.
5/Brzesko 80 pkt.

Drużynowa konkurencja kulowa:
1/Kraków
2/Myślenice
3/Brzesko
4/Proszowice
5/Limanowa
                   
                        
Kategoria VIP
1/ Trzciński Eugeniusz Myślenice
2/ Ledkiewicz Andrzej Kraków
3-13/OSOBY STRZELAJĄCE SKLASYFIKOWANE
W zawodach uczestniczyło 123 zawodników 

 

 

 

 

Strona 1 z 8
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.png

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami na naszej stronie, zapisz się do newslettera.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…