JoomlaLock.com All4Share.net
Wyjazd do miasta TRUSKAWIEC 19-22 września 2019r. - Cena ...
W poniedziałek, 6 kwietnia 2019 r.w siedzibie przy ul. ...
Harmonogram Wydarzeń Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej na rok
Święto Kupca w KRAKOWIE organizowane jest w niedzielę  09 ...
Memoriał imieniem Grzegorza Michury – o Puchar Prezesa ...
1/ 01 czerwca br. – DZIEŃ DZIECKA dla dzieci przebywających w ...

Zapraszamy Państwa do działu GALERIA. Opublikowaliśmy już zdjęcia z zawodów strzeleckich o Puchar Prezesa KKK Wiesława Jopk.

Dział: Wydarzenia

Wyniki zawodów strzeleckich zorganizowanych w dniu 02 października 2016 r. w Limanowej o Puchar Prezesa KKK Wiesława Jopka

I/ kategoria dziewczynki do lat 16
 
1/ PIETRAS KAROLINA    pkt. 58                               
2/    BIEDA MARTYNA    pkt. 50                                            
3/    RĄCZKOWSKA MARZENA   pkt. 47                                            
4/    KORZENIAK PAULINA    pkt. 28                                          
5/    MALUDY JULIA    pkt. 17                                            
6/    WARDĘGA LENA    pkt. 12                                         
7/    ŚMIERCIAK NATALIA    pkt. 11                                   
8/    OLEKSY JOANNA    pkt. 7                       
9/    CHEŁMECKA JULIA  pkt. 7                                         
10/   WARDĘGA ANNA    pkt. 7                               
11/   RĄCZKOWSKA NATALIA    pkt. 6                                       
12/   KORZENIAK NATALIA    pkt. 4                                                                                               
                                                       
II/ kategoria chłopców dla lat 16
                                                       
1/    TOMASIK KRZYSZTOF    pkt. 60                                            
2/    SOBCZAK PAWEŁ    pkt. 56                                            
3/    CHEŁMECKI SZYMON    pkt. 54                                            
4/    KUTELA BARTOSZ    pkt. 46
5/    BEDNARCZYK PIOTR    pkt. 45                                            
6/    STANISZ MACIEJ    pkt. 26              
7/    BEDNARCZYK PAWEŁ    pkt. 23                                            
8/    MACHNIK BORYS    pkt. 15                                            
9/    KULMA LEON    pkt. 11                                            
10/    BIEDA FRANCISZEK    pkt. 10                                            
11/    WŁODARCZYK KUBA    pkt. 4                          
12/    BEDNARCZYK DAWIDpkt. 4                                   
13/    NOWAK JAKUB  pkt. 1                     
14/    NOWAK RADEK  pkt. 1
                                            
                                                       
Najmłodszą zawodniczką turnieju była WARDĘGA LENA lat 3, a najmłodszym zawodnikiem był NOWAK RADEK lat 4
                                                                                                             
III/ kategoria PAŃ                                                                                                                                                         
 
1/    ŚMIERCIAK KRYSTYNA    pkt. 63                                            
2/    PECIAK LILIANA  pkt. 57                                            
3/    WITECKA  EŁŁA pkt. 56                                       
4/    CHEŁMECKA ANITA pkt. 56                                  
5/    STANISZ-BIEDA MARIOLA  pkt. 55                                      
6/    KOŚCIÓLEK MARTA  pkt. 53                                            
6/    KLAKLA MARTA  pkt. 53                                            
6/    WOJTAS DOROTA  pkt. 53           
9/    KOŁODZIEJCZAK OLA  pkt. 52        
9/    STANISZ BOGUSAWA  pkt. 52       
11/    KULMA WIOLETA  pkt. 51           
12/    SZUMIEC ROKSANA  pkt. 47         
13/    STANISZ MARTYNA  pkt. 45        
13/    STRZĘPEK DOROTA  pkt. 45                                            
15/    TĄTA WIESŁAWA    pkt. 44        
16/    SOBCZAK MAŁGORZATA  pkt. 42  
17/    TĄTA NATALIA  pkt. 33
18/    KULMA ALICJA  pkt. 29                                            
19/    BURKAT MARTA  pkt. 28             
20/    SKALSKA DOMINIKA  pkt. 27
20/    BEDNARCZYK KLAUDIA  pkt. 27
22/    DRABIK KRYSTYNA  pkt. 24
23/    BEDNARCZYK MARTA  pkt. 23
24/    MICHURA GRAŻYNA    pkt. 22                                            
25/    KORZENIAK MAŁGORZATA  pkt. 20
26/    OLEKSY PAULINA  pkt. 19
27/    ŁYSZCZEK ANNA    pkt. 15                                            
28/    KĘSKA AGATA  pkt. 14                                            
29/    KORAL BOŻENA  pkt. 10                                            
30/    KORZENIKA JOANNA  pkt. 7                                            
31/    PIETRAS ANNA  pkt. 6              
32/    ROSIK MARIA    pkt. 1                                             
33/    PĘDZISZ KRASTYNA  -     
34/    TRZCIŃSKA EWA    -
                                            
                                                                       
IV/ kategoria PANÓW
1/    ŚLAGA FRANCISZEK    pkt. 63              
2/    MICHURA GRZEGORZ  pkt. 62/2x10/        
3/    STAROWICZ KRZYSZTOF   pkt. 62/1x10  
4/    WIGURA MIROSŁAW  pkt. 62/1/10/         
4/    ŻAK KRZYSZTOF  pkt. 62/1x10                             
6/    BURKAT JAN  pkt. 61                                
7/    SZWED SYLWERIUSZ  pkt. 59                               
8/    KĘSKA KAROL  pkt. 57                                            
8/    WARDĘGA PRZEMYSŁAW  pkt. 57                                        
10/   WARDĘGA TADEUSZ  pkt. 57                              
11/   ŚMIERCIAK STEFA pkt. 56                     
11/    WOJTAS JAN  pkt. 56                                     
11/    WILK  MAREK  pkt. 56                                       
14/    ŁUSZCZEK KRZYSZTOF pkt. 55                                    
14/    OLEKSY PIOTR  pkt. 55                                            
16/    RĄCZKOWSKI KAZIMIERZ  pkt. 54                                      
17/    JUSZKIEWICZ BOGUSŁAW  pkt. 53                                            
17/    BEDNARCZYK MAREK  pkt. 53                                            
19/    DRABIK PIOTR  pkt. 52                                            
19/    KOŚCIÓLEK WIKTOR  pkt. 52                                      
19/    BIEDA KRZYSZTOF  pkt. 52                                            
22/    CZAJOWSKI ARTUR  pkt. 50                                   
22/    KRUCZEK KAMIL  pkt. 50                                       
24/    KURLETA ZBIGNIEW  pkt. 49                                    
24/    KULMA PIOTR  pkt. 49                                       
24/    CHEŁMECKI PIOTR  pkt. 49                                   
27/    KUTELA MACIEj     pkt. 47                                  
27/    BUJAKOWSKI JAN  pkt. 47                                            
29/    KUREK MACIEJ  pkt. 46                                            
29/    KUREK MACIEJ   pkt. 46                                            
31/    ORZECHOWSKI TOMASZ  pkt. 45                                     
31/    ADAMCZYK WIESŁAW  pkt. 45        
33/    SOBCZAK CZESŁAW  pkt. 44                                     
34/    KORZENIAK SYLWESTER  pkt. 42                                
35/    JAROSZ TADEUSZ  pkt. 40                                            
36/    TOMASIK JACEK    pkt. 38                                            
37/    PĘDZISZ IRENEUSZ    pkt. 37                                            
38/    KRAWCZYK MAREK  pkt. 31                                 
39/    MACHNIK PAWEŁ  pkt. 29                                       
40/    PILCH EUGENIUSZ  pkt. 2                                            
                                                       
                                                       
W KONKURENCJI DRUŻYNOWEJ ZWYCIĘŻYŁA REPREZENTACJA:                                               
1/    KRAKÓW                                       
2/    PROSZOWICE                                             
3/    LIMANOWA                                      
4/    MYŚLENICE                                         
5/    BRZESKO
                                                                                                  
V/ w kategorii VIP
1/    LEJKOWSKI LESZEK pkt. 63                                     
2/    SATAŁA MARIAN  pkt. 58                                       
3/    TRZCIŃSKI EUGENIUSZ  pkt. 57                                            
4/    BURDAK ZBIGNIEW  pkt. 56                                       
5/    BARANEK BOGDAN  pkt. 51                                       
6/    NALEPA WIESŁAW  pkt. 48                                            
7/    KULMA RYSZARD  pkt. 47                                           
8/    JOPEK WIESŁAW  pkt. 40                                  
9/    JANDA JERZY pkt. 39                                             
10/    WITECKI TADEUSZ  pkt. 38
11/    BURDAK BARTŁOMIEJ  pkt. 36                                            
12/    FORTUNA AGNIESZKA  pkt. 9                                            
                                                       
                                                       
VI/w kategorii drużynowej tzw. „biatlonu” zwyciężyli
 1/    PROSZOWICE                                                  
 2/    MYŚLENICE                                 
 3/    LIMANOWA                         
 4/    KRAKÓW                         
 5/    BRZESKO                             
                                   
                                                       
ŁĄCZNIE WYDANO TARCZ – 135 sztuk

Dział: Wydarzenia
środa, 16 lipiec 2014 00:00

Zawody w strzelectwie sportowym

Szanowni Państwo zapraszamy do wzięcia udziału w Zawodach w strzelectwie sportowym broni pneumatycznej i kulowej w dniu 02.10.2016 r. o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej WIESŁAWA JOPKA. Poniżej Regulamin oraz więcej informacji:

REGULAMIN Zawodów w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej i kulowej w dniu 02.10.2016r. o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej WIESŁAWA JOPKA

I. ORGANIZATOR:
•    Krakowska Kongregacja Kupiecka Kraków
•    Krakowska Kongregacja Kupiecka O/T Limanowa
•    Liga Obrony Kraju w Limanowej
•    Klub Strzelectwa Sportowego „ARCUS”

Jury:
Sędzia  główny: Leszek Lach
Kierownik konkurencji: Bogdan Kita, Maciej Twaróg
Biuro zawodów: Domek Myśliwski - Tadeusz Wardęga, Marek Bednarczyk

II . CEL ZAWODÓW:
Popularyzacja strzelectwa sportowego i sportów obronnych wśród członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej i Ich rodzin

III. TERMIN ZAWODÓW:
02 październik 2016 r./ niedziela/
godz. 10.30 – Dzieci i młodzież – karabinek pneumatyczny
godz. 12.00 -  Dorośli – karabinek pneumatyczny
godz. 14.00-   Dorośli konkurencja drużynowa w strzelaniu kulowym

IV.  MIEJSCE ZAWODÓW:
Strzelnica LOK Limanowa- Sowliny ul. Kamienna nr 1

V.  KONKURENCJA:
Karabinek sportowy pneumatyczny „SLAVIA”, kaliber 4,5 mm, z pozycji stojącej  - każdy uczestnik otrzymuje 10 śrutów i oddaje 3 strzały próbne oraz 7 strzałów zaliczanych do oceny w zawodach do tarczy TS-1 o skali 10 stopniowej
1/W kategoriach indywidualnych: I/dziewczynki 11  do lat 16, II/ chłopcy 11 do lat 16, III/- Panie, IV/ - Panowie,   
V/ do wyników w konkurencji drużynowej zaliczane są 3/ trzy/ najlepsze wyniki przedstawicieli poszczególnych oddziałów z konkurencji indywidualnej

2/W strzelaniu kulowym : w pozycji leżącej -w zawodach biorą udział osoby wyłącznie dorosłe – w zespołach dwuosobowych reprezentujący poszczególne Oddziały Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej .
Drużyny mogą występować  w zespołach : a/ Panie, b/ Panowie, c/ drużyny mieszane
Każdy zawodnik zespołu otrzymuje 3 naboje.
Konkurencja polega na strzelaniu do biathlonu (trzy krążki do zbicia).

VI. UCZESTNICY ZAWODÓW:
1/ w konkurencji indywidualnej członkowie K K K oraz Ich rodziny, a także sympatycy Kongregacji.

2/ w konkurencji drużynowej – przedstawiciele poszczególnych oddziałów.                 

3/W konkurencji VIP – Prezesi lub zastępcy Prezesów i goście oficjalni

VII. PUNKTACJA:
Zawody zostaną rozegrane zgodnie z postanowieniami regulaminu PZSS.

VIII. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Za zajęcie I, II i III miejsca indywidualnie w każdej kategorii zawodnicy otrzymają  puchary  i dyplomy, pozostali dyplomy za udział w zawodach.
W konkurencji drużynowej ; puchary dla każdej drużyny oraz dyplomy
Uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów dla uczestników nastąpi po zakończeniu zawodów.
     
IX. UWAGI KOŃCOWE:
•    zawody zostaną rozegrane bez względu na warunki atmosferyczne,
•    organizator zawodów nie bierze odpowiedzialności  za ewentualne szkody poniesione przez uczestników,
•    zgłoszenia bezpośrednio w biurze zawodów w dniu 02 październik 2016 r.
•    organizator zastrzega sobie prawo i możliwość ostatecznej interpretacji regulaminu.


Serdecznie zapraszamy!

Dział: Wydarzenia
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.png

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami na naszej stronie, zapisz się do newslettera.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…